Kontakta Oss

Vår ambition är att vi ska vara tillgängliga för Er. Ta del av kontaktuppgifter nedan eller sök efter aktuell enhet i rullistan.

 

Dataskyddsombud
Kalle Ruderstam
Direkttelefon: 0451-409 63
Avdelning: Administration
Email: kalle@roingegarden.se

Ekonomi & Personalassistent
Nisveta Skoric
Direkttelefon: 0451-10449
Avdelning: Administration
Email: nisveta.skoric@roingegarden.se

Ekonomichef & IT ansvarig
Yecenia Rivera
Direkttelefon: 0451-40960
Avdelning: Administration
Email: yecenia.rivera@roingegarden.se

Enhetschef/bitr.föreståndare
Björn Söderqvist
Direkttelefon: 0451-409 65
Mobiltelefon: 0709-535172
Avdelning: Administration
Email: bjorn.soderqvist@roingegarden.se

Verksamhetschef/Föreståndare
Jesper Lindén
Direkttelefon: 0451-40961
Avdelning: Administration
Email: jesper.linden@roingegarden.se

Cedar

Direkttelefon: 0451-40963
Avdelning: Cedar
Email: info@roingegarden.se

Leg. Sjuksköterska
Benjamin Ehmann
Direkttelefon: 0451-40962
Mobiltelefon: 0708-145491
Avdelning: HSL
Email: benjamin.ehmann@roingegarden.se

Leg. Specialist Sjuksköterska
Ann Ericsson
Direkttelefon: 0451-80349
Mobiltelefon: 0721-510299
Avdelning: HSL
Email: ann.ericsson@roingegarden.se

MAS/Kvalitet & Miljöansvarig
Lotta Czenky-Persson
Direkttelefon: 0451-40967
Avdelning: HSL
Email: lotta@roingegarden.se

Köket

Direkttelefon: 0451-81767
Avdelning: Köket
Email: info@roingegarden.se

Novum

Direkttelefon: 0451-14549
Avdelning: Novum
Email: info@roingegarden.se

Qupolen

Direkttelefon: 0451-40964
Avdelning: Qupolen
Email: info@roingegarden.se

Sysselsättning

Direkttelefon: Dagtid 0451-409 68 (Sysslerian)
Mobiltelefon: Dagtid 0451-105 02 (Snickeriet)
Avdelning: Sysselsättning
Email: info@roingegarden.se

Villa

Direkttelefon: 0451-10430
Avdelning: Villa
Email: info@roingegarden.se